Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2015, 12:42   #109
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nomad zaczął się szaleńczo śmiać ~Po tych wszystkich walkach mam zginąć w tak głupi sposób!~ - Przez chwilę nawet rozważał czy nie powinien poderznąć sobie gardła i nakarmić własnym ciałem tygrysy które było od niego silniejsze więc zgodnie z surowym prawem natury zasłużyły sobie na posiłek.

Szybko, doszedł do wniosku że nie byłby sobą gdyby nie spróbował przeżyć widząc że Jabri chcę odsłaniać jego odwrót skorzystał z czasu kupionego mu przez towarzysza. Nie zamierzał jednak uciekać! Koty i tak by go dogoniły zamiast tego postanowił zastawić na nie pułapkę!

Rozlał na ścieżce oliwę i zniszczył lampę żeby rozpalić ogień liczył że płomień wystraszy zwierzęta a w tym mokrym miejscu raczej nie utrzyma się długo więc nie zaszkodzi roślinom miał nadzieje że ta krótko trwała ściana ognia odstraszy tygrysy!

- SZYBKO DO MNIE! ODSTRASZĘ JE PŁOMIENIEM- Krzyknął do eunucha gdy obaj będą po za zasięgiem płomieni rzuci latarnie na środek kałuży oliwy.

Wicher niszczy przedmioty Lantern, Hooded oraz Oil (1-pint flask) żeby zrealizować plan

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-11-2015 o 21:34.
Brilchan jest offline