Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2015, 14:37   #30
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Jeśli mam taki wybór to wolę sesję z KGB (Jeśli ZSRR istnieje to czemu nie zachować i tego).

Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
W Cieniu Czarnobyla nie szturmujemy (Striełokiem) superlaboratorium. Generalnie są dwa zakończenia, ale to z laboratorium jest niedorobione.
No właśnie... Chodzi o ten cyrk z portalami, które po prostu przebiegałem, bo ktoś uznał, że żołnierzom wystarczą raptem 5 kilka naboi do broni maszynowej (Pała za taki numer)...
A te pozostałe zakończenie to te 5 zabaw z kamieniem?

Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
- W czystym Niebie NIE zabijamy Striełoka. Widać, że gry nie skończyłeś. O ile w ogóle w nią grałeś, w co wątpię.
No tak... Końcową armatą tylko go łaskotaliśmy... Przecież rozkaz był jasny:
Zabić przez wyłączenie osłony.

Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
A kto mu miał podsuwać pomysł? Ukończ Cień Czarnobyla z "prawdziwym" zakończeniem, to będziesz wiedział,dlaczego Striełok chciał przekazać informacje i kim w ogóle ten Striełok był...
Chodziło mi kwestię psychologiczną... Ktoś, kto nie jest od początku agentem (Kto go wie? To jest nawet nie wykluczone.) kto ma taką wiedzę nie może zaufać władzy tylko trzeba z nią lecieć do mediów.

Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
Rolę Lebiediewa należy pojmować tak, jak była ona przedstawiona w Czystym Niebie - przywódcy frakcji Czyste Niebo. Choć była to rola symboliczna, a cała frakcja Czyste Niebo została w ogóle nie wykorzystana, ale to inna kwestia.
Sam początek Czystego Nieba jest tak głupi, że aż mózg boli od grania.
To takim razie co robią w labolatorium pod marketem w Prypeci notatki autorstwa Lebiediewa?
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline