Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2015, 22:11   #128
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Tylko ja nie wiedziałem wcześniej, że każdy warframe ma takie same możliwości i podchodziłem do tego bardziej realistycznie, a niepotrzebnie. Teraz to mogę sobie odpuścić i też latać jak Telai. Jakbym wiedział, to bym się pewnie nie upierał przy moim tanku tylko wziął innego warframe bez bólu.

Wolałbym przyśpieszyć akcję i sesję, żebyśmy nie czekali pół roku na to, aż odblokujemy wszystkie moce i zdobędziemy jakiś sprzęt. To nie jest gra MMO przecież, więc robienie tutaj tego tak jak tam nie ma sensu. Można od razu je odblokować, bo i tak mamy limit energii, więc będziemy tylko musieli decydować, których mocy użyć w danej sytuacji. Nie ma sensu dawać limitów przedziału czasu, który jest potrzebny, by się odblokować.
Rozumiem że zaczęliśmy z niczym i nie wszystko można zebrać bo broń jest czasami zintegrowana z wrogami i tak dalej, ale zamiast bawić się w przeszukiwanie szafek, nie lepiej skupić się na akcji? To i tak zajmuje dużo czasu, więc do zebrania można by zostawić rzeczy, których i tak nie można przegapić za bardzo i tylko takie istotne, jak to ogniwo, albo jakieś mapy, kody czy coś takiego.
Ogólnie mi się nie wydaje, żeby pasowało do Tenno przeszukiwanie szafek i liczenie każdego grosza przed zakupami. Raczej wyobrażam sobie, że jako kosmiczni ninja wypełniamy misję i powinniśmy skupić się na tym, żeby to zrobić dobrze, a do tego musimy być przygotowani. A nawet może ciekawiej by było, żeby broń też można było zdobyć, powiedzmy jest na pewno na statku zbrojownia, więc jeśli ją ominiemy, to nic nie dostaniemy, a jak do niej wejdziemy, to coś tam znajdziemy. To nawet ciekawsze zdobyć to w misji i jakieś ulepszenia, niż bawienie się w Monopoly na statku. Ja wiem, że tak to wygląda w grze, no ale właśnie poco robić to tak samo w sesji?

Może inni niech też się wypowiedzą.

Takie są moje spostrzeżenia, ale ty jesteś MG więc gramy po twojemu.
 
Eryk jest offline