Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2015, 10:19   #69
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Był trochę zaniepokojony że przyjdzie mu szukać kontaktu z jednym z najnieprzyjemniejszych magów o którym słyszał że lubi tańczyć na metaforycznej linie pomiędzy światłem i ciemnością jednak nie czas aby znów mieć wątpliwości - Przyjąłem do wiadomości sir! Chciałbym zgłosić wniosek o zmianę pseudonimu BlueStrike zginął wraz z moim ojcem i moją niewinnością proszę się do mnie zwracać Cobalt Thunder

Dnia następnego

Elude spędził wolny czas na zwiedzaniu kompleksu i poznaniu otoczenia oraz rozmawianiu z ocalałymi, śmieszyła go reakcja Kapitana Colda który wzdrygał się zawsze gdy przechodził obok, znalazł również pochwę na katanę którą teraz nosił na plecach. Jeżeli małpka & mózg chcieli przeprowadzać na nim jakieś testy był do ich dyspozycji.

Gdy zobaczył dziadków na chwilę stracił oddech z radości zaczął przytulać babcie i płakać razem z nią gdy dziadek odciągnął ją od podduszonego chłopca Ed zarumienił się i wstydliwie wytarł łzy. Korzystając ze speedtalk opowiedział dziadkowi całą swoją przygodę w innym świecie wiedząc że Jay powtórzy potem wszystko swojej małżonce gdy już skończył przeszedł na normalną mowę żeby i babcia mogła go zrozumieć

- Kiedy to się skończy jestem pewien że Tadem, Mama i Heros pomogą mi przywrócić tatę do życia! W końcu jego śmierć była nienaturalna więc nawet wasz bóg nie powinien się sprzeciwiać ale najpierw muszę ukarać tą Wiedźmę - W ustach młodego bohatera zabrzmiało to jak dużo brzydsze słowo.

Gdy wezwano go na akcje jeszcze raz przytulił dziadków a na pożegnanie poprosił - Olga do tej pory się wami nie interesowała ale ona wie że jestem prawdziwy i może zechcieć was wykorzystać przeciwko mnie. Powinniście się zacząć ukrywać najlepiej z dala od tego obozu wiem że sobie poradzicie w końcu ty dziadku Herosowałeś jeszcze jak mnie na świecie nie było a babcia jest wyjątkowo dzielna - Powiedział z uśmiechem po czym ruszył na miejsce zbiórki.
 
Brilchan jest offline