Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2015, 12:42   #70
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Jim na to jak Joker wspomniał o Consatinie i o tym by reprezentował ruch oporu w rozmowach z nim.Jim uśmiechnął ironicznie, się przypominając sobie ostatnie z nim spotkanie, w sumie to wspólne śledztwo które prowadzili - należało przyznać że było dobrze puki nie pojawił się Lucyfer i wszystko się jak zawsze spieprzyło. W każdym Specter nie rozstał się z magiem w pokoju i obecna sytuacja która miedzi nimi panował był dość niezręczna. W każdym razie zaciągając się papierosem Jim zwrócił się do Jokera.
- Tak znam Constantina od dawna, bardzo dawna. Jedyne co będzie mi potrzebne na tą rozmowę to butelka dobrego burbonu i papierosy marki Silk Cut lubi je - zresztą i tak będę musiał rzucić kilka zaklęć ochronnych na młodego pędziwiatra i resztę, nie wiem jak na naszą wizytę zareaguję John, pewnie i tak pewnie weźmie to za przejaw mojej paranoi.
Następnie Jim udał się do swojej kwatery i czekał na wezwanie siedząc na krześle nudząc się i popijając resztkę whisky która mu został w kwaterze. Gdy usłyszał wezwanie ruszył w stronę miejsca zbiórki.
 
Orthan jest offline