Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2015, 21:08   #126
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Wieśniacy mnie na strzępy rozerwą? Wybacz pan, ale czy waćpana do reszty, to jest do wątroby, podkurwiło od nadmiaru księżycówki? Ja za młodu przestawiałem słupy na granicy Averlandu i Stirlandu, przy okazji takich kmiotków… ja to się mówi? A tak, pacyfikowałem ich, to jest, gasiłem zarzewie buntu przeciw władzy sprawiedliwie panującej. Zbrojny rozsądny takich nędznych kmiotów, pomimo ichniej liczebnej przewagi, posiekać może bez zbytnich trudności, ino starczy nie mitrężyć i siekać bez sumienia wyrzutów. - Tobias chyba spostrzegł, że za dużo gada i przycisnął mocniej łamacz mieczy do gardła Elgasta. - Rzucasz kozik, chłopczyku, czy szlachtujemy tego szulera? Znam ci ja go, za nim paru stróżów prawa się rozglądało i jego główka może być nawet warta paru koron. Nie będę się cackał. Rzućcie, załatwimy swoje i ktoś tam was za jakiś czas rozwiąże. Nie rzuć, poderżnę mu gardło, a potem zajmiemy się tobą. To jak?
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 31-07-2016 o 15:15. Powód: literówki
Fyrskar jest offline