Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2015, 10:04   #482
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bill uśmiechnął się do reszty Rozjemców i w dwóch kęsach dokończył burito nie był aż tak głodny ale Alister kazał mu jeść żeby ciało szybciej odzyskało siły - Jak sami słyszeliście dostałem questa od nowego mentora i podleczyli mi rany więc jestem gotowy do drugiej rundy! Pomścimy towarzysza! Czy idziecie ze mną ?! Pomożecie ?!!- Młody wilkołak wyraźnie się nakręcił wstał od stołu przeciągnął się i narzucił czarny T-shirt który mu dali w zamian za rozerwaną bluzę zanim ją nasunął mogliście sobie obejrzeć siatkę świeżych różowych blizn które pokrywały jego plecy.

- I jak poszło zebranie ? Ja się nauczyłem żeby NIGDY nie mówić Szefowi co ma myśleć albo decydować że coś lub ktoś jest niepotrzebny uwierzcie mi że on BARDZO tego nie lubi - Zabrał z kąta swoją torbę na śmieci z klamotami zakrwawione ubrania oddał do spalenia więc był nieco lżejsza.

- A tak przy okazji wiecie może czy Alister Crowley był magiem, demonem czy mortalem ?- Spytał.
 
Brilchan jest offline