Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2015, 13:19   #45
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Zakrztusił się dymem - papierosy dawno już nie były w modzie - i raz jeszcze szarpnął. O skuciu to trochę przesadziła, bo po zbliżeniu się zauważyła, że ma już kajdanki na nadgarstkach. Posterunkowym też się nie spodobał ten butny charakter.

Ale kiedy pokazała mu zdjęcia i kazała opisać człowieka autentycznie wybałuszył oczy.
- Ocipia... - zreflektował się w ostatniej chwili. - W życiu nie widziałem człowieka! W sieci na tablicy się to pojawiło, to wziąłem bo byłem pierwszy. Trzeba się tu zjawić, powiedzieć co się widziało i zainkasować pięćdziesiąt baksów. Nie wiedziałem, że trafię na gliny, do... - znów się zreflektował. - No, bo kurw... - ciężko wyzbyć się "przecinków" ze swoich wypowiedzi, kiedy już człowiek się do nich przyzwyczai - ...przecież nie próbowałbym z glinami! Ten koleś dał kod do domofonu i tyle. Jeszcze mu nic nie odpisałem!
 
Sekal jest offline