Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2015, 10:20   #487
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Przepraszam cię Munninko że cię zasmuciłem nie miałem na to wpływu ale wszystko już jest dobrze i się ułożyło ok ?- Powiedział przymilnie do Cassey po czym przytulił ją po bratersku naprawdę polubił tą kruszynkę.

- Ok Chris, ja tam bym z elficami nie ryzykował bo zaciągnie cię do łóżka i rzuci jakiś czar ale twoja pyta, twoja sprawa. Skoro już do niej idziesz to przekaż jej co mówił o niej ten gang karaoke - Tu skrótowo opowiedział kotołakowi o zupełnym braku szacunku jaki okazywali tutejszej władzy obcy Odmieńcy - Jeżeli sobie życzy to możemy przekazać wiadomość skoro szef i tak karze się nam tym zająć. Akurat do wieczora powinniśmy się z tym wyrobić to pojedziemy na spotkanie z Panem Sladem żeby się zapytać czy ta wampirzyca która podwiozła mnie i kruczątko to za jego pozwoleniem czy wtyka - Przedstawił swój plan działania.

W sumie cieszył się że rozdzielono ich na dwie grupy i im dano prostsze zadania bo na razie nie chciał się mieszać do walki z Wielkim Żmijem a Kittowcy nie odpuszczą "domku".
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-12-2015 o 10:22.
Brilchan jest offline