Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2015, 17:24   #493
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- No ale mnie chodzi o czary magiczne te ferie a nie o czary kobity która potrafi dobrze dogodzić... A zresztą nieważne jedno od drugiego trudno odróżnić! twoja sprawa jak u niej zaplusujesz tym lepiej dla ciebie- Bill zorientował że wkopuje się coraz głębiej więc porzucił wątek.

- Szaman nam niepotrzebny! Przecie Biała Łuska od Jaya i mentorka Marcusa powiedzieli to samo że bydle jest złe nienaturalne! No, i krzywdzi Gaie bo Umbra nie powinna być pusta! Ten pająkołak co wspópracuje z szefem jest niezainteresowany pupilem znaczy się że mamy go rozkwasić Munninko i koniec tematu O!

- Się wie Marcus! Ja będę kapciem ty gazetą a jak już odzyskamy ciało Jacoba to pewnie będzie miał przy sobie kluczę do baru to jego duch ani nikt z szefostwa raczej się nie pogniewają jak sobie weźmiemy parę flaszek żeby zrobić towarzyszowi stypę i opić nasze wielkie zwycięstwo! - Zawołał coraz mocniej nakręcony na walkę.

- To wy idźcie sobie gadać z Panią Doktór Kingstone a ja z moim kumplem Marcusem pokażemy zmorom i pająkom z Umbry czym jest zemsta wilka!
 
Brilchan jest offline