Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2015, 14:38   #512
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Wybacz tematu motoru nie było, sorry cały czas się zapominam. . . Spróbuje się podczepić pod "Wilki Szarej”, bo choć Pana Price szanuje, jako wyznaczonego mi mentora i przywódcę to mam wrażenie, że mnie za bardzo nie lubi - Stwierdził i westchną ciężko, bo znów poczuł się odrzucony.

- To wy się w końcu nie spytaliście elficy czy to jej ochrona jest?! Myślałem, że uzyskacie, chociaż zgodę! Słuchaj no rozkazy mojego mentora brzmiały, że mam pomścić Jacoba żeby zostać pełnoprawnym członkiem stada. No a to chyba oznacza krew wrogów, co nie? Skoro nie mogę zabić pająka to dajcie mi, chociaż tą zmorę ok? No, bo muszę się udowodnić przed stadem jakoś! Myślałem, że Zmory to są jakieś szkodniki, co nie? To jak ją zabije to sprzątam Kingstone podwórko, więc niech się cieszy! - Billa wyraźnie martwiła perspektywa niewypełnienia zaleceń mentora.

Słysząc o propozycji miejscówki u jakiegoś znajomego Chrisa zastanowił się dłuższą chwilę. - Noo, brzmi nieźle, bo szczurzyca nam spaliła tą miejscówkę, co nam Adrian dał... A co by w tym było dla ciebie? Bo za goryla dla małp mogę robić bez problemu wystarczy, że trochę warknę i pogrożę to będzie spokój. Ale wolę z góry wiedzieć czy chcesz przysługę ogólną czy od razu potrzeba ci coś konkretnego? - W świecie Arnula nie było niczego za darmo, więc wolał od razu postawić sprawę jasno.
 
Brilchan jest offline