Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2015, 14:58   #513
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
- Nie pytaliśmy, bo jakby Cass się zaczęła chwalić Sookie że po Instytucie buszowała... - Chris urwał. - No powiedzmy że "lepiej" to by zdecydowanie nie było. Raczej "gorzej", co biorąc pod uwagę naszą z nią rozmowę... Taaaaak...
Wyciągnął wykałaczkę i włożył do ust.
- Ja tam nie wnikam co Price ci kazał - kontynuował po krótkiej chwili. - Ale tak mi się widzi, że wpychanie się elfom do gniazdka bez ich wiedzy i zgody co może kreować wkurw elfiej sucz to jak na 'rozjemców' ds nadnaturali tak ciut chyba słabo. - Uśmiechnął się, a wykałaczka wędrowała z jednego kącika ust do drugiego.

- Nic za to nie chce - nawiązał od razu do tematu miejscówki.- Mówiłeś, że nie masz się gdzie podziać, meta spalona, to spytałem znajomego. W jego motelu jest... - urwał zerkając na Cass, ale w sumie była przecież prawie dorosła. - No powiedzmy, że pokoje są nie tylko w celu noclegowym. Również na godziny. Jak Teddy będzie miał problem z jakimś pijanym i awanturującym się klientem, może poprosić cię czasem byś mu strzelił w zęby. Lokal jest pod ochroną Cheshirers, dzwoni do nas w takich sprawach, ale zanim któryś dojedzie to jednak minie z dziesięć minut. Sam z nim pogadasz to się dowiesz co chce i czy na to idziesz. Jak uznasz że Ci pasuje to się odwdzięczy pokojem czasem jakąś dziewczynką, czy piwkiem.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline