Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2015, 16:45   #515
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
- Możesz nawet mu łeb ujebać przy samej dupie. Tylko poczekaj z tym aż skończymy gadać, o ile w ogóle zaczniemy.

- Jak to meta spalona? Dlaczego ja o tym nic nie wiem? - pokręcił głową z bezsilności - Może miałbym pewną miejscówę do zatrzymania się, może luksusów nie ma, i miejscami dach może przeciekać, ale w dupę nie powinno wiać. Jak coś możemy tam się przyczaić w przyszłości jak będzie potrzeba. - prowadził dalej dzielnie samochód, jeszcze chwila i naprawdę oddalą się od instytutu, już kilka metrów dzieliło ich od NW 42nd ST - To gdzie mam kurwa jechać, co? Bo nikt mi nie powiedział. Cas? Co tak zamilkłaś? - spojrzał w lusterko na dziewczynę. - Co tam bazgrolisz?
 
Raist2 jest offline