Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2015, 17:57   #518
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Spojrzał w odbicie kruczycy w lusterku, po czym zaparkował przed przejściem dla pieszych. Wziął od Chrisa notatnik Cas i zaczął czytać.
- Pierdolony Marv, wkurwia mię, przydałoby się by ktoś go zajebał. - mówił pisząc - Jeśli chcesz skakać w Umbrę najlepiej w miejscu gdzie Zasłona jest cienka, czyli miejsca poświęcone naturze, jak parki, czy poza miastem, ale też kościoły, cmentarze i tego typu miejsca. Mijaliśmy kościół można by było tam spróbować, najlepiej żeby nikt postronny się nie gapił, wiesz, nie potrzeba nam zdjęć i nagłówków w gazetach.

1) Może być ryzyko takie że pająka nie będzie i nie wróci, chociaż nie znam się na duchach za dobrze.
2) Nie znam, tyle o ile słyszałem. Powiedźcie gdzie jechać.
3) Można spróbować, tylko skąd kasiorę wziąć? Skurwysyny potrafią i wiosłować i śpiewać, wiem coś o tym.
4) I tak trzeba to odbębnić. Chris czemu nie idziesz?
5) Nie jestem szamanem, ale znam jedną dość dobrze, kwestia taka czy będzie chciała i mogła pomóc, no i dogadać się z duchami nie jest zbyt łatwo.

Podał notatnik reszcie. Na wszelki wypadek pogłośnił jak się dało radio. - Fajna muza!
 
Raist2 jest offline