Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 10:54   #519
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- No, fajna rzeczywiście. Z tym twoim znajomym pogadam ale umawiamy się tak że jeżeli skorzystam ty albo twoi chłopcy macie u mnie jedną dużą przysługę ok ? Mogę z czymś pomóc, kogoś nastraszyć albo co, po prostu nie lubię żeby były jakieś niedopowiedzenia tak mnie wychowano że nie ma nic za darmo a długi trzeba płacić - Bill mógł nie wydawać się zbyt lotny ale załapał że trzeba kontynuować dyskusje.

Mówiąc jednocześnie zaczął pisać swoim dość niechlujnym ale w miarę czytelnym stylem pisma:

1. Nie ma mowy, Adrian kazał zbadać pająka musimy co najmniej sprawdzić czy tam jest. TO MINIMUM tego co musimy zrobić do tego ja się nie ruszę z Umbry bez ciała Jacoba, a co jak gnida zabierze go ze sobą uciekając ? Byliście nieostrożni! Mówiłem że trzeba od razu iść z kopyta a nie pytać się kurwy o zgodę! Rozumiem że się boisz Cassey nie musisz z nami iść mogę nawet sam iść ale muszę to zrobić i koniec!

2. Mogę pójść pogadać z Szarą mam u niej dług a ona bardzo chcę się przypodobać Adrianowi żeby wziął ją do Alfów więc pewno będzie chętna pomóc.

3. Konkurs dobry pomysł, kasy nie musimy mieć bo to pułapka tak ? A i jest kolejny powód żeby ciało Jacoba odzyskać. Miał przy sobie kluczę do baru więc darmowe alko na konkurs!

4. Może nie lubi pijawek ? Jak nie chcę to nie musi. To wygląda na to że idziemy do Slada we dwóch Marcus bo Cassey musi siedzieć na plebani w nocy. Trzeba się go spytać o tą wampirzycę bo jak dla mnie to ona szpiegiem była!

5. Mogę spróbować pogadać z duchami Przodkowie mi chyba pomogą ale możemy i do laski z lagą się zwrócić.

Zapisał swoimi kulfonami dwie strony.
 
Brilchan jest offline