Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 11:31   #520
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
- Wiesz Marcus - Chris zwrócił się do wilkołaka rzucając okiem co oba garou popisali w notatniku. - Mi Marv na ten przykład mordę skuł kilka razy, raz pozamiatał mną dwie przecznice. Bardzo daleko mi do anioła, a pedał najwyżej czasem obije gębę. Mysza musiała mieć coś mocnego za uszami jak typ ją przejął i wyłączył. Jest wkurwiający, jest jak wrzód na tyłku ale się przydaje czasem.

Kotołak miał podać Cass zapiski aby odniosła się do tego co napisali we trzech, jednak zanim to zrobił dopisał się na szybko w dwóch podpunktach:

"3. Kasą się nie martwcie, zostawcie to mi.
4. Jak wejdę do SLS South Beach to możliwe ze nie wyjdę. Slade to wariat a mnie najchętniej to by zajebał."


- Jak chcesz Bill - odezwał się do ahrouna podając Cass notatnik. - Pomoc zawsze się przyda. Na przykład trzeba znaleźć tych co naćpali jednego z naszych, jak uważasz, że za taki drobiazg jesteś winny przysługę, to starczy, że pomożesz i będziemy kwita, albo nawet my tobie będziemy coś wisieli.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline