Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 12:42   #522
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Żaden ze mnie detektyw ale jestem do twojej dyspozycji. Mogę postraszyć dilerów, mam też dar odczytywania furii może się to przyda do jakiegoś szantażu albo czegoś ? - Próbował wykombinować jak może się przydać w sprawie Chrisa.

Jednocześnie odpisał w notatniku tym razem krótko 1. Kurwa Cassey WŁAŚNIE DLATEGO MUSZĘ IŚĆ TERAZ! Póki jeszcze coś mogło z niego zostać! Chuj mnie obchodzi czy ma wsparcie czy nie! Idę do umbry! Spróbuje go nie zabić jak chcesz to sobie idź czy rób co tam chcesz! Jeżeli nie podejmę próby wykonania rozkazu mojego mentora i mojego Alfy to równie dobrze mogę wyjechać z miasta! Spróbuje nie zabić robala ale nic nie obiecuję! - Pismo było zamaszyste, stawiane grubymi kreskami, w kilku miejscach w kartce porobiły się dziury aż dziwne że nie złamał długopisu.
 
Brilchan jest offline