Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 14:22   #524
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
- Kiedy wy w końcu załapiecie w pełni na czym polega wataha? Heh. No nic, to wy się dogadujcie jak chcecie, ale jak byś chciał się przespać gdzieś Bill, to możesz w tym miejscu o którym mówiłem, i to bez żadnych przysług, później tam pojedziemy.

Cass, skoczysz do Umbry sprawdzić jak tam wygląda. Nie widzisz pająka, wracasz, widzisz pająka, też wracasz. Niech ktoś załatwi spotkania z tymi osobami i poda adres gdzie jedziemy.
1)Bill, teraz nie mamy zbytnio czasu, a może raczej miejsca, ale opowiem ci pewną historię jak tylko się oddalimy dalej spod psychiatryka.
3) No tak, o % się nie martw, sami załatwiają, na takich imprezach liczy się muzyka przede wszystkim.
4) Ja za pijawy też nie kocham, ale jak aż tak to możesz Chris się zająć przygotowaniami w tym czasie, Ty Cass się postaraj.
5) O ile jakieś duchy znajdziesz, ja nie potrafię ich przywoływać. Ale jak masz taką możliwość to super.

Podał notatnik najpierw Cas. W dolnym rogu była narysowana strzałka na zewnątrz, miał nadzieję że Cas się domyśli o co chodzi.

Na następnej stronie było napisane:
"Nie chciałem o tym pisać żeby Bill to zobaczyć, wydrzyj tą kartkę czy coś.
Nie chciałbym cię puszczać samą, ale Chris nie przeskoczy a ktoś musi pilnować tego narwańca Billa żeby sam nie polazł, w razie czego pójdę za nim. Uważaj tam na siebie."
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 14-12-2015 o 17:14. Powód: dodanie nie winnego, zapomnianego zdania
Raist2 jest offline