Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 20:59   #3
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Haha, widziałem już to gdzieś, pasuje idealnie!

Zaczynam kolejkę prepu. Między moją postacią i Fyrskara ustanawiam relację Przygoda, jednocześnie ze wspólnej puli usuwam dwójkę (przygoda jest pod takim właśnie numerem w playsecie w sekcji "Relacje") - w tym przypadku białą* czarną, chociaż akurat kolory w tej fazie nie mają żadnego znaczenia.

Stosownie do tego zaktualizuję wkrótce pierwszego posta w tym wątku oraz stół na Popplecie.

Tymczasem nie czekając na mnie, może działać Campo Viejo, bo zgodnie z układem przy stole teraz jest jego kolej. Campo może teraz ustanowić dowolną nie ustaloną jeszcze relację między dwiema sąsiadującymi postaciami lub doszczegółowić relację łączącą postać Fyrskara i moją.

Niezależnie od tego możemy sobie tutaj gawędzić bądź wyjaśniać dowolne wątpliwości mechaniczne.

Jeśli to, co napisałem brzmi mętnie, pytajcie ile wlezie.

Do dzieła!

*Tylko że "białych" dwójek nie wylosowałem, więc rzecz jasna skreślam czarną.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.

Ostatnio edytowane przez dzemeuksis : 14-12-2015 o 21:05.
dzemeuksis jest offline