Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2015, 05:32   #11
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
U mnie w sporej mierze zależy bo często się nimi inspiruję, podobnie jak dobrą książką, serialem czy filmem lub komiksem oraz kreskówką, ale to właśnie te klimatyczne grafiki które znajduje w necie stanowią 80% mojej inspiracji. I wiem, że może nie są one kanonicznie z warhammera, ale gdy widzę coś takiego to od razu myśle o młotku pierwszej edycji z mojego dzieciństwa, może właśnie dlatego, że takie a nie inne obrazy towarzyszyły mi gdy byłem jeszcze młodym graczem (a nie MG, którym zostałem przy edycji 2)

Oto kilka przykładowe obrazy o których mowa.







Wiem, że może zbyt "mroczne" nie są, ale nie są takie wymuskane i "gładkie" jak obecne grafiki z podręczników, a przez to i zmieniają klimat całej edycji. No z resztą sami porównajcie. Niby 2ed, używa więcej cienia i czerni, ale dla mnie jakoś to zbyt ładne.



Wracając jednak do maritum. Sesja jeśli/kiedy się narodzi będzie daleko od zabawnych piratów z karaibów. Choć nie zabraknie pewnej epickości.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline