Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2015, 18:38   #117
Nortrom
 
Nortrom's Avatar
 
Reputacja: 1 Nortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputację

- Chmury kurzu?! - Ragnar zarechotał - Tego jeszcze nie słyszałem! Nie… - wypowiedź przerwało wzięcie kilku głębokich oddechów, w celu uspokojenia się - ...nie wyrzucają tych chmur kurzu. Trochę krwi, flaków, przekleństw w ich plugawym języku, ale nie chmury kurzu! - mówił, ciągle wyglądając na nieźle rozbawionego. Po chwili jednak zreflektował się - Właściwie to nigdy się nie przyglądałem, bo trup to trup, więc może jednak? Się zobaczy.

Plan był prosty jak budowa cepa, a pomysł z zabiciem połowy po cichu i z zaskoczenia należał do tych dobrych. Jedyne czego Ragnar mógł żałować to tego, że będzie miał mniej łbów do odrąbania w normalnej walce, ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło! W grupie zawsze jest jakiś największy i najsilniejszy ork, więc będzie więcej czasu na walkę z nim! Może nawet pozwolą mu powalczyć jeden na jednego!

- Plan mi się podoba. Zwłaszcza ta część o zielonych trupach. - Ragnar wyszczerzył się na przy ostatnich słowach. - Gdzie moja pochodnia?
 
__________________
"Alea iacta est." ~ Juliusz Cezar
Nortrom jest offline