Wątek: Kobiety a RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 20:12   #144
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Ja jestem w szóstej klasie. To, że jestem dziewczyną, to chyba nikt nie ma wątpliwości. Gdybym mogła czytałabym tylko fantastykę. Książki, o których teraz najbardziej marzę to podręczniki do D&D. W mojej klasie, jak się zaprasza do domu chłopaka, to od razu afera że się zakochało. Nic więc w tym dziwnego że razem z dwoma koleżankami które tak jak ja kochają fantastykę chcemy grać w rpg. Na razie gramy tylko forumowo, ale to się wkrótce zmieni (do tej pory prawie nie było mnie w domu, bo byłam w szpitalu). W klasie jest podobno dwóch chłopaków, którzy też lubią fantastykę. Ja bym bardzo chciała grać w piątkę z nimi, ale co z tego? W klasie są dwa "obozy" które tworzą oddzielne światy. Jedyne co mi pozostaje, to mieć nadzieję że w gimnazjum poznam jakieś fajne osoby zafascynowane tak jak ja rpg. I mam nadzieję, że tam nie będzie takich blokad chłopaki/dziewczyny....
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem