Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2015, 10:49   #37
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Doskonale, ma potencjał! Tym sposobem zużyliśmy wszystkie kości czas na:

Cytat:
...rewizję tego, co powstało i co się nam w głowach zaczyna kształtować. (Może ktoś chce przestawić jakieś relacje, albo zmienić inny szczegół. Teraz jest dobry moment na to.*)
Nie wiem, czy zaglądacie na Poppleta ale tam wszystko jest w miarę przejrzyście jest zobrazowane.

Na tym etapie dzielimy się refleksjami dotyczącymi tego, co nam się wyłania z układanki. Za chwilę będziemy tworzyć postacie, ale jeszcze w tym momencie warto się bawić skojarzeniami zamiast fiksować na konkretne pomysły. Żadna kolejka nie obowiązuje.

Nie wiem, ile czasu poświęcimy na ten etap - dzień, tydzień? Myślę, że to wyjdzie w naturalny sposób - zakończymy go, jak już nikt nic specjalnego nie będzie miał do powiedzenia. Możliwe też, że do tworzenia postaci przejedziemy płynnie bez wyraźnej cezury. Zobaczymy.

*Nie chodzi o to, żeby zmieniać coś na siłę. Chodzi o elementy, które Wam z jakiegoś powodu wyjątkowo zgrzytają, nie leżą oraz o elementy, które tak bardzo by pasowały, że warto je dodać wyrzucając jakiś istniejący. Innymi słowy: trzeba mieć naprawdę dobry powód.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline