Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2015, 22:20   #119
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
No cóż, blef z kamieniami nie wyszedł. Na szczęście ów blef nie wyszedł na jaw. Ale oto przy śniadaniu pojawiła się druga sposobność. Nathaniel wlewając sobie końcówkę piwa do swojego kufra rzekł.

- Przyjaciele. Może tutejsze orki mają w sobie przeciwną właściwość? Na pewno dane nam będzie to sprawdzić. A ja, Philipie jeśli mi się uda, to tą chmurę kurzu złapię dla Ciebie do tej butelki! - Potrząsnął butelką w powietrzu. Później znalazł do niej korek i przyczepił sobie ją do boku.

Po drodze krasnolud ofiarował mu włócznie. Nie była pierwszej jakości ale jakże elf był wdzięczny brodatemu kamratowi. Szczerze był zdziwiony ale jednak wspólne oddawanie odchodów w jednej klatce zbliża, nawet nieludzi.

Na miejscu elf wysłuchał uważnie poleceń, tak by nic mu nie umknęło.

- Jeśli Ci dwaj potrafią strzelać lepiej niż ja, to co do całej operacji nie mam zarzutów. Przy czym wolałbym rozwiać swoje wątpliwości krótkim testem. Popatrzcie tam.. - elf wskazał na stracha na wróble. - Trzy krótkie strzały zadecydują o tym kto ubiję orka na wejściu. Zgoda?
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline