Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2015, 10:44   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Speedster wysłuchał łucznika z wielką uwagą, po czym zaczął energicznie kiwać głową- Tak, tak, tak, oczywiście, że Pan..., Znaczy się tobie ufam Clint. A i skoro, po imieniu ma być to cześć wszystkim, na imię mi Jack Jones - Przedstawił się.

Z równie wielką uwagą wysłuchał Nathaniela - Czyli jesteś żołnierzem i nauczycielem? A będziesz mi mógł pokazać jakieś sztuki walki? Byłbym bardziej przydatny gdybym do szybkości mógł dołączyć precyzje - Poprosił z uśmiechem. Słuchając Lady Europy poczuł zawstydzenie. On ledwo skończył liceum a z używaniem mocy to w ogóle sobie nie radził, a tutaj wszyscy zdawali się mieć tak ogromne talenty i kwalifikacje!

Gdy Deadpool odciął sobie dłoń Jack pozieleniał i zasłonił sobie usta ledwo powstrzymując wymioty. Gdy udało mu się uspokoić żołądek powiedział tylko - Wiesz, że uwierzyłbym ci na słowo? Nie musiałeś robić od razu prezentacji. Teraz będzie trzeba posprzątać
- Dobra, udało wam się przetestować kota, gdzie mam się podpisać? Wiem, że, normalny człowiek na moim miejscu postarał się o zlikwidowanie efektów działania gazu i spokojnie odsiedział wyrok. Ale podjąłem w życiu tyle złych decyzji, że umiem rozpoznać dobrą! Chcę skorzystać z tej szansy żeby zadośćuczynić dawnym błędom i zrobić coś dobrego. W porównaniu z wami jestem leszczem, ale zrobię wszystko, co w mojej mocy żeby być przydatnym! - Oznajmił.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-07-2022 o 17:56.
Brilchan jest offline