Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2015, 00:03   #74
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
[i]- Słuchajcie mam pomysł: Korzystając z mojego powiązania z wodą mógłbym spróbować sprawdzić czy to jezioro faktycznie jest przeklęte i spróbować wysłać wiadomość do Pana Constantina. Tyle że nie nauczyłem się jeszcze zbyt dobrze maskować mojej aury co z jednej strony może się przydać bo Pan Constantine sobie sprawdzi co i jak, alee..., może po prostu prewencyjnie rzucić we mnie kulą ognia czy hexem z góry zakładając że to pułapka. To wtedy mi by się przydała tarcza energetyczna- Popatrzył na kosmitkę.

- A jeżeli w tych wodach się czaj zło to będę potrzebował pomocy Pana Spectra a Pan Constantine pewnie też przybiegnie pomóc ok to wszyscy gotowi ?- Spytał po czym nie czekając na odpowiedź dobiegł z nadludzką prędkością nad brzeg jeziora i włożył obie dłonie pod powierzchnie wody.

Otworzył się na swe boskie dziedzictwo o oczy ponownie zapłonęły mu błękitnym blaskiem. Za pomocą Aguakinezy stworzył na powierzchni jeziora lodowy napis:


RUCH OPORU PRZECIW WIEDŹMIE POZDRAWIA JOHNIE CONSTANTIN! CZY MOŻEMY POGADAĆ ?!


- Literki zostały wprawione w ruch za pomocą odrobiny magii wyglądało to tak jakby jakiś dzieciak bawił się zupką alfabetową kręcąc łyżką w misce zamiast jeść.

Elude upewnił się że zostawił na wiadomości wyraźny ślad swojej aury, coś na kształt magicznej wizytówki problem w tym że był teraz otwarty na ataki z zewnątrz...
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-12-2015 o 22:54.
Brilchan jest offline