Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2015, 02:01   #543
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ojojoj! Uważaj bo się zaraz sfajdasz z wysiłku chujku! PRZEGRAŁEŚ! JESTEŚ SŁABSZY! Więc przestań podskakiwać jak pajacyk! I kto tu jest kurwa półgłówkiem grajku zafajdany ? Sam przed chwilą mówiłeś że mam zostać a teraz się odgrażasz ? Zamknij lepiej mordę bo się ośmieszasz słabeuszu! Jakby nie to że nam Szef zlecił robotę to bym ci tą głupią szczękę złamał! Jesteś tylko mocnym w gębie pozerem! - Krzyknął i w kilka chwil znów wrócił do formy Crinos.

- CHCESZ UDOWODNIĆ ŻE NIE JESTEŚ TCHÓRZEM?! LECZ SIĘ CHUJU I CHOĆ POLOWAĆ A NIE KURWA UCIEKASZ PRZED WALKĄ!- Warknął na Marcusa w mowie wilków.

Nagle Bill skulił się i zasłonił łapami uszy najwyraźniej dostawał duży ochrzan ze strony Przodków CZYŚ TY ZWARIOWAŁ SZCZENIAKU ?!! SKORO CHCESZ BYĆ TRAKTOWANY JAK PRAWDZIWY WOJOWNIK ZACZNIJ SIĘ GODNIE ZACHOWYWAĆ! Zwyciężyłeś, nie wolno ci drwić z przegranego i reagować złością na jego puste słowa. To członek twojego stada jeżeli chcesz być czymś więcej niż szczeniakiem, naucz się panować nad innymi mocą słowa]- Obsobaczył go Wuj Arnull.

- Eee, przepraszam to była dobra walka PAX LUPIN bracie w stadzie, dość kłótni i drwin- Powiedział Bill pojednawczo masując ucho łapą - Mógłbym iść samemu walczyć ale z taktyczne punktu widzenia samotny wilk umiera. Nie chcę zabijać pająka, bo nie taka jest wola Alfy. Chcę zadać mu kilka ran z zemsty zgodnie z wolą przywódcy mojego Plemienia a potem się wycofamy i poszukamy rady szamanów i mędrców. W czasie gdy my będziemy walczyć oraz odwracać uwagę ptak wraz z kotem zabiorą truchło - Wyjaśnił Marcusowi swój plan.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-12-2015 o 12:18.
Brilchan jest offline