Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2015, 13:11   #15
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację

Zafina obróciła się z gracją unosząc ręce do góry w wyuczonym geście.
- Dziękuje Nathanielu - odparła z uśmiechem lekko pochylając głowę. - Rzeczywiście moje talenty mają szerokie spektrum zastosowania ale ciągle się rozwijają. Co innego poruszyć szklanką, co innego powstrzymać powódź. Dar jest w mojej rodzinie od pokoleń i jeżeli starodawne traktaty nie kłamią, to moje poprzedniczki potrafiły znacznie więcej.

Wracając na swoje miejsce poczuła jak kamień spadł jej z serca. Nie była pewna jak zostanie przyjęta, ale skoro ktoś tak doświadczony jak Nathaniel ją pochwalił to coś musiało być na rzeczy. Zapadła się w wygodny fotel obserwując ostatnią ze Wspaniałej Siódemki. Trzeba przyznać, że niewiele zrozumiała z tłumaczenia dziewczyny. Może chodziło o technikalia, może o specyfikę słów lub po prostu o akcent, ale jednego była pewna. Ta dziewczyna była wybuchowa. Patrząc po stroju była to niebezpieczna mieszanka.

Coraz mniej tajemnic zostało nieodkrytych. Właściwie teraz interesowała ją tylko jedna. Złożyła ręce i spod pół przymkniętych powiek obserwowała niemego gościa w masce.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline