Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2015, 12:12   #53
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wiem, że książki powoli (dzisiaj, jutro) docierają do rąk Wspierających w tym LI-czy i w związku z tym mam serdeczną prośbę do Was aby po przeczytaniu podzielić się wrażeniami, dać jakąś recenzję (chociażby na tej stronie) czy w jakikolwiek inny sposób dać mi informację zwrotną co się podobało, co nie.

Sesje RPG i PBF prowadzę od lat i dzięki informacji od Was, graczy wyrobiłem chyba znośny styl i warsztat. Powieść wydałem pierwszy raz w życiu i nie mam pewności, co do tego jak zostanie przyjęta. Dlatego zależy mi na Waszych opiniach - jak zawsze zresztą. Będę wdzięczny za każde słowa - czy to krytyki czy też zadowolenia. Pozwoli mi to poprawić warsztat i wyjść w stronę Waszych, jako czytelników, oczekiwań.
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem