Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2007, 21:07   #119
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Milla

-Dziękuję, mości panie. - wampirzyca niedbale omiotła wzrokiem Koniecpolskiego - Myślę, że gospodarz tej karczmy zadba o tak szczególnych gości jak my. Będę potrzebowała jedynie cieplejszego okrycia.

Milla uśmiechnęła się delikatnie. Mimo, że nie czuła chłodu, lubiła zatapiać się w miękkich, otulających materiałach i odpływać myślami daleko do Francji. W jej myślach pojawiła się przekorna myśl "A gdyby tak złamać obietnicę i pojechać do Paryża?"

-Chciałabym się także odrobinę odprężyć. Podróż była długa a ja czuję się całkowicie odrętwiała. - odganiała myśli o Francji, starając się zachować pozory panny zmęczonej drogą. - Niech będzie gotowa kąpiel w dużej balii, w mojej komnacie. Tak by swobodnie pomieściły się dwie osoby.

Milla uśmiechnęła się tajemniczo, jej wzrok jednak błądził gdzieś po wnętrzu karczmy, jakby szukając doskonałego dania na dzisiejsze śniadanie.
 
Wernachien jest offline