Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2007, 23:30   #15
Xanthos
 
Reputacja: 1 Xanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skał
Krix (chowaniec)

Krix krążył nad miastem, szukając człowieka o twarzy całej przykrytej bliznami. To ten człowiek przyczynił się do niewoli jego mistrza, to on zabrał mu jego cenną księgę. Po pewnym czasie usłyszał w swojej głowie głos. -Krix. Znalazłeś moją księgę? Chowaniec nagle poczuł strach, połączony ze wstydem. Nie Panie. Zawiodłem......wybacz mi mistrzu. Zapadła nieznośna chwila ciszy, po czym w głowie znów zabrzmiał ten sam głos, który brzmiał dużo ciszej. Wracaj więc do mnie...najwyraźniej tak miało być. Przeznaczenie. Kruk nagle wykonał zwrot i zaczął lecieć w przeciwnym kierunku. Zawiodłem go...zawiodłem, zawiodłem...
 

Ostatnio edytowane przez Xanthos : 24-04-2007 o 00:12.
Xanthos jest offline