Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2016, 22:27   #13
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Tamto z Cracked czytałem wcześniej. Ciekawy artykuł rzeczywiście.
Jak z odpisu wynika, że zdążyłby to zdążył. A jak nie zdążył to w grze powinien poszukać gdzie zgubił
Wolałbym żeby przekazał w tamtym poście było że ma taki zamiar a dokładniej to cytując ostatnią wypowiedź przed epilogiem i przekazaniem %

Cytat:
Pomysł Bimbromanty go wystraszył - Słuchajcie Rysiek jak zrobisz tą sztuczkę to ją pewnie wytrzeźweje i poczuje te wszystkie te rany jestem gotów to ryzyko podjąć pod warunkiem że spróbuje są mnie wyleczyć zanim zdechnę a jeżeli ci się nie uda to obiecał że weźmisz tego gwizdka i wyraża moją alpagę trojańską do komórki jakieś lamy żeby pokrzyżować choć trochę ich plany- Jeżeli kolega przystanie na ten układ to Złomokleta zarezykuje. Nie umie przekazywać promili więc trzeba będzie ciągnąć z niego przez szkło
Z kontekstu by wynikało że mu pendriva przekazał ale ty jesteś MG więc możesz zdecydować inaczej

Skasowałem z mojego opisu Złomoklety post Wyścigowego dwa akapity o wrogości wobec Pana Rysia bo teraz jak zrozumiałem sytuacje to byłoby to bez sensu :P
 
Brilchan jest offline