Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 17:05   #78
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Z kazdym kolejnym slowem zezloszczonej Kate usmiech starszej kobiety przygasal. Gdy jednak dziewczyna jak szalona wyrwala jej chochle, ktora dopiero co mieszala swoja ulubiona zupe z marchaka, kobiecina nie wytrzymala. Stanowczym glosem powiedziala.
- Nikt cie dziecko ugotowac nie chcial, a co najwyzej gotowal wlasnie dla ciebie. Nic tez nie wiem o zadnej branzolecie. Moj wnuk przyniusl cie tutaj ranna i pozostawil pod moja opieka. Opatrzylam ci rane i zadbalam aby szybko sie goila. W zamian otrzymuje to. Mysle ze juz czas abys opuscila moja chate. Drzwi sa tam.
Watla reka wskazala male, drewniane drzwiczki.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline