Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2016, 10:47   #324
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
- Матушка R-оссия...

Borys z wrażenia rozdziawił usta. Osiągnął swój cel. Uciekł. Zasrane Stany są tysiące kilometrów od niego. Moloch, choroby, wszystko zostało tam. Jego myśli pędziły jak szalone przyprawiając go o stan euforii. Nie spodziewał się, że tak szybko osiągnie swój cel. To było niczym sen.

A może to sen? Vasylak spojrzał gniewnie na chińczyka i przemówił po rosyjsku. Być może to gniew, być może to miejsce, ale już się nie jąkał.

- Jak to jestem w Rosji? Jak to możliwe? Czemu ten eksperyment przyniósł mnie tutaj? Odpowiadaj do cholery!

Scatman nie potrafił w to wszystko uwierzyć. To wszystko nie miało najmniejszego sensu. Jednak spokojne oblicze chińczyka zadziałało na przybysza kojąco.

- Przepraszam... Ale nie rozumiem... Co ja tu robię?
 
Evil_Maniak jest offline