Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2016, 16:50   #5
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Hmmm... to, co piszesz w akapicie Czego wymagasz od graczy (znajomości terminów przewijających się od dekad w D&D, takich jak klasa pancerza, rzut obronny, atrybuty, klasa) zdaje się nieco kłócić z tym, co piszesz dalej w Czy muszę znać albo uczyć się mechaniki, aby zagrać? Pytam o to, bo w D&D nigdy w zasadzie nie grałem i chociaż podane terminy nie są mi całkiem obce, to jednak pojęcie o nich mam dosyć mgliste.

I drugie pytanie odnośnie Zostanie na jakiś czas przejęta jako poplecznik przez innego gracza. Nigdzie indziej w tej rekrutacji nie piszesz o poplecznikach. Czy to znaczy, że tym razem każdy będzie miał raczej jednego bohatera bez towarzyszącej mu hordy popleczników (jak zdaje się było w jednej z wcześniejszych rekrutek)?

I trzecie pytanie: kryteria rekrutacji. Zdaje się, że nic nie ma na ten temat, czy przegapiłem?

I chyba ostatnie: kiedy start?
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.

Ostatnio edytowane przez dzemeuksis : 09-01-2016 o 16:53.
dzemeuksis jest offline