Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2016, 20:55   #18
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
No to jeśli indolencja mechaniczna nie będzie problemem, to zgłaszam się, ale poczekam na gotowe postacie do wyboru.

Rozumiem, że tło fabularne podsyłam dopiero po tym, jak będę wiedział, kim gram (a tego nie będę wiedział, póki nie pojawią się pregeny)? Czy jednak z góry coś trzeba nakreślić?

Jeśli chodzi o start sesji, to mi w zasadzie pasuje kiedykolwiek. Zasadniczo wolę unikać zaangażowania w więcej niż jedną sesję forumową jednocześnie (a obecnie jedną prowadzę), ale przy jednolinijkowej formule, to przypuszczam, że dźwignę.
Jakbyś chciał samemu wybrać klasę, to w sekundę mogę Ci zrobić postać na pregenerowanym template.

Atrybuty: STR 14 INT 17 WIS 11 DEX 11 CON 16 CHA 11. Kości mnie dzisiaj kochają.

Proponowałbym przy takich atrybutach: czarodzieja, krasnoluda inżyniera, elfa zaklinacza, elfa dworzanina.

Prime stat ma znaczenie dla szybkości zdobywanego EXP (+10% za każdy +1 z atrybutu chyba), więc miałbyś dla wymienionych wyżej +20%.

Pregenerowane template wybierają za Ciebie proficiencies, zaklęcia i ekwipunek. Postać jest wtedy od razu gotowa do gry.

Template dla takiego czarodzieja to np.: hedge wizard, soothsayer, necromancer, elementalist, magic scholar, eunuch sorcerer, warmage, court magist.

Powergaming w tej grze nie istnieje, więc pregenerowane template są równie dobre jak każde inne.

e. Z INT będziesz miał dodatkowe proficiencies, ale to mogę pomóc w doborze.

e2. Rozwalił mnie template pod krasnoluda inżyniera.

Cytat:
War Machinist

Armor Training (plate armor)
Military Strategy
Craft (armor-making) 3

War hammer, steel shield, personally-forged plate armor, military cloak, wool tunic
and pants, leather belt, low boots, backpack, tinderbox, 12 torches, crowbar, small
hammer, 12 iron spikes, 2 flasks of military oil, machinist’s tools, armorer’s tools, 1
week’s iron rations, 17gp
Informacja do wszystkich, którym losowałem lub będę losował atrybuty: można podbijać prime stats dla danej klasy (wypiszę je przy klasach może) o jeden punkt obniżając inne atrybuty o dwa punkty. Dolny i górny limit: 9 (+0) i 18 (+3).
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 09-01-2016 o 21:20.
Lord Cluttermonkey jest offline