Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 20:49   #28
Tomeg
 
Reputacja: 1 Tomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skałTomeg jest jak klejnot wśród skał
Król zamknął oczy. Aramis też. Elf mruczał coś pod nosem. Trwało to niemiłosiernie długo. Marna przyjemność, dotykać się spoconymi dłońmi. Nagle, przez wasze ręce przebiegła fala energii. Później wasze ręce rozłączyły się mimowolnie.
-Przysięga została złożona.- odezwał się Aramis.
-Teraz, dowiecie się więcej o waszej misji, ale najpierw przedstawcie się Quarionie i ty Hrotgarze.- król usiadł.
Po nim wstał krasnolud.
-Nazywam się Hrotgar, do usług. Jestem wojownikiem. Usłużę wam mego topora w walce.- skłonił nisko głowę, po czym usiadł.
-Jam jest Quarion, półelf. Jestem łucznikiem.- mężczyzna o spiczastych uszach przedstawił się.
Na koniec odezwał się Aramis:
-Ja, jak wiecie jestem Aramis. Będę dowódcą naszego oddziału. Najpierw musimy jakość znaleźć się na ziemiach, które ostatnio zostały zaatakowane przez orki i dzikich ludzi. Podróż zajęła by nam za dużo czasu. Musimy pojechać do miasto Dria, jedynego miejsca z najsilniejszą falą teleportacji. Naszą przykrywką będzie dostarczenie przesyłki dla króla. Miasto leży na drugiej stronie wyspy. Jakieś pytania?
 

Ostatnio edytowane przez Tomeg : 25-04-2007 o 11:45.
Tomeg jest offline