Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2016, 16:10   #348
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Tytuł:
Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru

Opis:
Tytułowa Sakurako Kujou to młoda kobieta z bogatej rodziny, która posiada dziwne hobby - jest zainteresowana kośćmi. Jej wybitne zdolności pozwalają na ich analizowanie, przez co zarówno Sakurako, jak i drugi bohater pierwszoplanowy, Shoutarou Tatewaki, uczeń liceum w mieście Asahikawa, zostają wplątani w wiele tajemniczych spraw.

Opinia:
Absolutnie cudowne anime, od którego nie mogłam się odczepić przez pełne 12 odcinków. Zabawne, zagadkowe, z odrobiną kryminalnego mistycyzmu (o ile mogę użyć tego określenia), z większą tajemnicą delikatnie wyłaniającą się na pierwszy plan. I ta fascynacja kośćmi! Mój typ anime.

G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem