Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2016, 16:19   #105
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Jorebha był kompletnie zaskoczony gdy dosięgnął go cios Leomundy. Ponieważ akurat miał zamiar coś powiedzieć, gdy spadł na niego cios, przygryzł sobie boleśnie język. Poczuł w ustach smak krwi i łzy napłynęły mu do oczu. Uważał się za dogłębnie skrzywdzonego. W końcu nie powiedział nic złego. Nie pisnął słowem o planach obrabowania zwłok Tynoda. Wybuchnął.

- Nikt nie dotyka niziołka! Nikt nie dotyka mistrza magii ty niedorobiona szarpidrutko! Jeśli jeszcze raz podniesiesz na mnie bez powodu rękę posmakujesz mojej magii! Tak wygląda podziękowanie na rozprawienie się z cieniem? Nie będziesz mi dyktowała co mogę robić a co nie! Trzeba było zostać w domu skoro tak cię gorszy wszystko co robię, albo zgłosić się do nowicjatu w jakiejś świątyni i jej nie opuszczać. Nie masz pojęcia o byciu bohaterem!

Wyrzuciwszy co mu leżało na sercu zaczął cichutko szlochać.
 

Ostatnio edytowane przez Ulli : 10-01-2016 o 16:51.
Ulli jest offline