WÄ…tek: Elfi Arcymag
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2016, 19:34   #20
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post

Osobiście nie widzę różnicy między ścinaniem orków a ścinaniem smoków Chaosu
Ja widzę. W pierwszym wypadku masz szansę przeżyć w drugim nie. Drugi przypadek kończy życie postaci.

Podchodzenie do przygód w warhammerze w stylu drużyna wędruje od karczmy do karczmy i w każdej bierze zadanie jest, że zacytuję mojego ulubionego MG "słabe, że witki opadają". W warhammerze nagrodą jest to, że dożyje się następnego dnia, odkupi winy chwalebnie ginąc, bezinteresownie zadowoli bogów, zyska się sławę, odkryje nowy ląd przechodząc do legendy, zyska wpływy na dworze, odkryje nową runę lub zaklęcie.

Mamy w warhammerze takie profesje jak mistrz gildii, mistrz rzemiosła, arcymistrz run, uczony, odkrywca, dworzanin, arystokrata, urzędnik a ty nie wyobrażasz sobie innej gry jak łażenie od przeciwnika do przeciwnika i zabijanie wszystkiego co się nawinie.

Lubisz dowodzić? Proszę bardzo jest arystokrata, oficer, mistrz zakonny, sierżant, szary prorok, wywyższony wybraniec chaosu. W przypadku tego ostatniego nawet jest wymóg, że musisz posiadać podkomendnych. Na prawdę uważasz, że wywyższony wybraniec chaosu zabijałby jakieś potwory za złoto?

Kolejny raz mam wrażenie, że ty w ogóle nie przeczytałeś żadnego podręcznika do tego systemu.

Cytat:
Ups, kryptoreklama mojej rekrutacji.
Musisz się reklamować? Dotychczasowe grono fanów nie wystarcza, czy się znudzili? Może wystartuję?
 
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem