Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2016, 17:21   #207
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Dałem sobie dzień na ochłonięcie i podejście do tematu bez emocji i tak...

Zastanawiałem się nad tym czy jest to, jak sugerowałeś Armielu, konflikt personalny, czy rozgraniczam zachowanie postaci od zachowania gracza.

W moim mniemaniu, przed którym to wnioskiem oczywiście Anonim może się bronić, ale jest to moje zdanie, Anonim przenosi swoje prywatne odczucia i zachowania na stworzoną przez siebie postać.

Jak sam to napisał:
Cytat:
w życiu też tak postępuję i mówię
i oczywiście, że jest to wyjęte z kontekstu i dotyczyło innej kwestii ale myślę, że tak właśnie jest. I tak samo jak zaatakował mnie wtedy gdy skrytykowałem jeden z jego postów w zupełnie innej sesji, tak samo zaatakował mnie teraz gdy wyszedł temat z receptą i sterowaniem przez Anonima moją postacią.
I agresja Verniera względem Straussa dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęła się właśnie po tej pierwszej sprzeczce.

Aaaaale... Nie o to przecież chodzi, że nasze postacie się nie lubią, bo lubić nie muszą. Takie konflikty postaci mogą być ciekawe fabularnie i nie mam nic przeciwko temu. Mogą dodawać pikanterii sesji. Są rozwijające dla gracza.

Chodzi o zachowanie Anonima, zbytnią "domyślność" Verniera i te wszystkie drobne rzeczy, które słusznie zauważyła Zombianna w swoim poprzednim poście w komentarzach. To wszystko składa się na to, że według mnie to JEST metagaming.

I można by było wyszukiwać cytatów w postach, polemizować i przerzucać się argumentami i kontr-argumentami ale po co to wszystko?

Nie wiem co zmieniłoby odczekanie do kolejnej tury. Okaże się, że stwór jest demonem, co potwierdzi przypuszczenia Marc'a? Lub okaże się coś zupełnie innego? To nie zmieni zachowania Anonima.

Oczywiście jest to tylko moje subiektywne odczucie.

Takie szarpanie się i wykłócanie nie sprawia mi przyjemności a sesji szkodzi, więc podtrzymuję moją decyzję - odchodzę.

Pójdę za radą Anonima pograć w jakieś solówki.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline