Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 22:45   #6
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
Zagotowało sie we mnie. O nie! tak nie będzie żeby traktowano nas gorzej z powodu .. no właśnie.. dlaczego do cholery traktowano nas gorzej!? "Pięć bab w towarzystwie dwóch facetów" przemknęło mi przez myśl. "Rozszarpie tego karczmarza" w głowie kołatała mi jedna myśl. Obrzuciłam go morderczym spojrzeniem niestety nawet go nie zauważył, bo całą jego uwagę zaprzątał jakiś mocno wstawiony klient który z uporem maniaka próbował przekonać karczmarza że mizerna kwota jaką mu oferował wystarczy na "jeszcze jednego". Już miałam się poderwać z krzesła żeby przerwać te donikąd nie prowadzące negocjacje i nawtykać gospodarzowi kiedy przyszedł mi do głowy lepszy pomysł. "Po co się awanturować? Od razu widać że to gbur więc w najlepszym wypadku wyrzuci nas na zbity ... no właśnie... przecież chcemy sie tylko dobrze napić.. może by tak...
-Zdaje mi się czy to nasz "przemiły" drugi oficer stara się wydusić z siebie jakąś melodię - Rzuciłam jakby w powietrze i wszystkie oczy zwróciły si.ę na mnie
- Faktycznie -rzuciła Simone
- Zdaje sie że całkiem nieźle sie bawi -Przytaknęła nieco niezadowolona Elene.
Uśmiechnęłam sie złowieszczo - Może by sie tak do niego przyłączyć? Zrobiłybyśmy mu chórek? Nie czułby sie taki samotny w śpiewaniu- Musiałam je za wszelka cenę przekonać je do tego pomysłu. Chciałam zobaczyć minę karczmarza podającego nam przyzwoity trunek
 

Ostatnio edytowane przez alathriel : 15-02-2008 o 23:30.
alathriel jest offline