Wątek: Droga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2016, 17:41   #119
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
- Bransoleta! - powiedziała Nantrilla, wyciągając rękę po przedmiot, z którym Elayne najwyraźniej zapomniała się rozstać. Lub, po prostu, nie chciała.

Odłożywszy bransoletę do biurka Namtrilla zaczęła rozkładać na blacie przyniesione przez Elayne grzyby i liście.
- Wspaniałe - powiedziała. - Dawno nie widziałam takich pięknych okazów. Jestem z ciebie bardzo zadowolona.
Uśmiechnęła się, co nieco zaskoczyło dziewczynę, która była przyzwyczajona do nieco sroższego oblicza babki.
- Nie, nie aż tak długo, byś się miała czymkolwiek przejmować - odpowiedziała w końcu na pytanie. - Straciłaś obiad. Niedługo będzie kolacja. Otwórz drzwi i poproś pierwszą z brzegu akolitkę, by przyniesiono nam kolację.
- A potem opowiesz mi, co w domu i jak minęła ci droga.
 
Kerm jest offline