Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2016, 08:48   #86
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
TURA 4
  • czas na posta - do czwartku, 21,01
  • czas w postach - bieżący + działania lub deklaracje na koniec tury
W poście rozpisałam najbliższą, powiedzmy, godzinę. Nie musicie się tego sztywno trzymać, niech każdy robi to co mu postać nakazuje Lena ogarnie zbieranie karawany do kupy.

Leczenie Franki rozpiszę na docu.

Jeśli ruszacie wszyscy za porwanymi to w grupie robi się lekki rozłam. Kupcy kategorycznie odmawiają czekania (bo co jak zbóje wrócą?); Lena się waha.

Co do śledzenia: tak jak napisałam w poście (chyba), zbóje idą powoli i zostawiają wyraźny ślad i wytropienie ich nie będzie problemem nawet jeśli zawrócicie. Skradanie się za nimi stanowi już problem; możecie iść w oddali, to będzie nieco bardziej sensowne. Po kwadransie wędrówki zbóje nadal idą. Rose i nastolatek raczej się nie wyrywają, finalnie idą obok pod bronią (więc grupa przyśpieszyła), trzymani za ręce czy tam sznurki, nie widzicie.

Przesłuchanie opisałam ramowo, możecie cośtam dopisać jesli chcecie; no i co finalnie robicie ze zbójami.
 
Sayane jest offline