Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2007, 20:42   #12
Asmorinne
 
Asmorinne's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemu
Febrine
Krew... do kąd ona prowadzi – rozmyślała. Z uwagą przypatrywała się pozostałym. – kim są te osoby? Wydają się wrogie... niegodne zaufania...- stwierdziła- Dlaczego...dlaczego...byłam okrutna jestem morderczynią, to moja kara... – zmagała się w swoim wnętrzu i kiedy z jej oczu popłynęły łzy, okryła twarz kapturem, aby nikt nie zauważył jej słabości. Natychmiast wzięła się w garść. Otarła łzy i oznajmiła:
- Musimy z tąd odejść, nie możemy stać tu całą wieczność! Pójdźmy śladem krwi...I zmierzmy się z tym co czeka tam na nas! – powiedziała zimnym i stanowczym głosem.

Z uwagą spoglądała na Hiroshieg i spojrzała na „drogę krwi” – może to nasza krew pomyślała, albo innych, innych znajdujących się tutaj. Może głosy właśnie należą do tych innych? Może one są jeszcze gorsze od tych dziwnych osób... – zamyśliła się ponownie. Następnie przysłuchiwała się propozycją Azjaty – wszystko mi jedno –pomyślała- i tak nie mam w końcu nic do stracenia... – Następnie usłyszała słowa Fryderyka:
- Z chęcią. Może pójdę jako pierwszy a ty opiekuj się tymi niewiastami-
Niewiastami? Za kogo on się uważa , jestem tak samo wojownikiem jak i on! Spojrzała na niego z lekkim wyrzutem, wielki wojownik...myśli że jak ma trochę mięsni to wszystkie rozumy pozjadał...ehhh Bez słowa ruszyła uparcie za rudowłosym, nie czekała aż coś powie po prostu miała już dość stania w jednym miejscu. Była tak nauczona, nigdy nie pozostawała w miejscu dłużej niż 5 min szczególnie na otwartej przestrzeni. Przyciągało to wrogie istoty.
 
__________________
Cisza barwą mego życia Szarość pieśnią brzemienną, którą śpiewam w drodze na ścieżkę wojenną istnienia...
Asmorinne jest offline