Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 04:41   #29
Niles Elmwood
 
Reputacja: 0 Niles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znany
Jest to moja pierwsza sesja w Warha na forum. Podsumowując wstęp mogę napisać, że podoba mi się drużyna jako całość. "Wejście Gnoma" było świetnym zajściem, dodało wg mnie bardzo dużo dla klimatu przygody. Drizzt'owi zrobiło się raźniej wśród ludzi na duchu. Teraz zaczynam żałować, że nie zostałem przy możliwości gry mrocznym elfem. Z pewnością postać prowadzona przez mnie bardziej pasowałaby do charakteru przygody. Robi się coraz bardziej ciekawie. Z mojej strony mógłbym jedynie życzyć sobie bardziej obszernych i starannych postów ze strony MG :P Nie jest źle, byłoby lepiej

Nadal nie wiem jakie mam obowiązki na statku. Z tego co zrozumiałem zostałem zaciągnięty zgodnie z moją profesją, czyli do bycia żołnierzem okrętowym. Czyim rozkazom podlegam? Jakiegoś oficera czy tak jak żeglarze bosmanowi? Pytam, bo nie wiem czy np zmizreniałem. Czyszczę swój miecz i trenuję np walkę wręcz , czy raczej latam na szmacie na i pod pokładem, zwijam liny czy ciągam ze wszystkimi za szoty? Ile innych żołnierzy jest na statku, czy raczej ogólnie załoga to marynarzo-żołnierze? Mam oddzielną kajutę czy nie? Jeśli nie, to z kim ją dzielę, a może wszyscy śpią razem? Niby szczegoły, ale pasowałoby wiedzieć co nieco więcej, żeby się bardziej zakorzenić w klimacie. Jakie też mamy po tych kilku tygodniach odczucia związane ze spaczeniem? Czy wszystko co mówili nam na początku okazało się kłamstwem? Jakie są nastrje i historie innych członków załogi? Co oni myslą na temat Rodziny? Kilka naprowadzających zdań dużo by pomogło, przynajmniej dla mnie.
 

Ostatnio edytowane przez Niles Elmwood : 26-04-2007 o 05:01.
Niles Elmwood jest offline