Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2016, 11:13   #232
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Anonim - Ty na razie masz siły jedynie na zawołanie o kaczkę. Twój bohater miał 11 Wt teraz ma 3. To niewiele i każdy następny wysiłek fizyczny, nie mówiąc o ataku, jest dla niego poważnym zagrożeniem. Lekarze sugerują co najmniej tydzień w szpitalu! Sugerują., chociaż nie jest to konieczność. marc da radę chodzić (następnego dnia) ale wszystko go będzie bolało no i będzie musiał codziennie zmieniać opatrunek.

Jednym słowem jego rola w śledztwie (i sesji) zostanie mocno ograniczone. Pytanie - czy Ci to pasuje?

Czas dla Was, jak zawsze do soboty - 30 stycznia 2016r.

Tym razem proszę grupę z Carcassonne o przyśpieszenie działań na GG docku. Przypominam, ze ja do niego mam podgląd dopiero wieczorem, wiec jeśli ktoś woli, może mnie łapać przez PW. Na Li zaglądam nawet w pracy tak co najmniej 4-5 razy dziennie - na krotko, bo na krotko ale na wymianę zdań się nada.

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline