Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 09:37   #27
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
4. Chciałaś powiedzieć na dachu budynku przylegającego do przybudówki? Czy jest tam jeszcze jakaś nadbudówka?
5. Czy ta nadbudówka, to jest ta sama przybudówka na której stoi bandyta z mieczem próbujący ostatnio mnie trafić?
7,13 drzwi i latarnia są o 7m ode mnie, skoro jest to najbliższa latarnia i najbliższe drzwi to znaczy, że to ten sam budynek, alatarnia wisi przy jego drzwiach. Napisałas w 7 punkcie, że przy drzwiach jest ciemno. Dlaczego skoro jest tam latarnia? W jaki sposób może nas oświetlać skoro nawet przy drzwiach jest ciemno? Chciałaś powiedzieć, że najciemniej jest pod latarnią?

Nie chciałem pomagać strzelcom niszcząc latarnie, tylko im utrudnić. Czy zniszczenie latarni sprawi że pogorszy się widoczność strzelców?

Zamieściłem szkic (załącznik) powiedz jak daleko odbiega od Twojego wyobrażenia. Ja stoję na ulicy przy krótszym boku przybudówki, Ingrid trochę za moimi plecami, Sirhill i dowódca dalej, po mojej lewej.
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 26-04-2007 o 21:42.
Lorn jest offline