Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2016, 21:26   #87
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Chwilę później z numeru Husseina przyszedł
Nie podawał ci żadnego adresu. St Clair 10



Jakieś 43 minuty drogi. Okolice lotniska.

David podał nowy cel podróży kierowcy. Tylko na chwilę zatrzymali się w centrum, gdzie młody wampir kupił starter z nowym numerem. Miał jeszcze blisko pół godziny zanim dostrze na miejsce. Nie zaszkodzi spróbować zadzwonić na numer który samemu miał odgadnąć. Po wymianie karty i ponownym uruchomieniu telefonu wybrał pin do swojej karty, a później kolejne cztery zapamiętane cyfry. Wcisnął zieloną słuchawkę i czekał na reakcję aparatu.

PIN7653 - błąd, numer za krótki



Pomysł był absurdalny. Przecież jak ktoś mógł znać jego PIN. Z drugiej strony, gdyby mu ktoś trzy miesiące temu powiedział, że spojrzeniem będzie wzbudzać strach. Albo, że będzie pił krew żeby egzystować, to też by nie uwierzył.

W życiu Davida nie ma cenniejszej rzeczy niż pieniądze.
No może jeszcze rzeczy, które mógł za nie kupić. Wykręcił kolejny numer jaki przyszedł mu do głowy.

Numer rejestracyjny Audi Davida+7653 - błąd, nie ma takiego numeru




Wampir stwierdził, że nie ma innych najcenniejszych numerów, odpuścił zabawę w kotka i myszkę. Zadzwonił do Gerarda - ghula Caroliny - dowiedzieć się czy wszystko idzie zgodnie z planem. Przy okazji musiał kogoś poinformować, że jest pod nowym numerem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 24-01-2016 o 21:30.
Mi Raaz jest offline