Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 13:51   #30
Dunadan
 
Reputacja: 1 Dunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodze
Witam wszystkich,
Nie grałem nigdy przez forum ale muszę przyznać, że nawet fajnie to wychodzi.
Co do sesji to faktycznie – fajna ekipa się tworzy... każdy z nas jest inny i to dodaje smaku grze. Fabuła się rozwija, myślę, że nie będziemy się nudzić.
Co do samej gry to, jak to na sesjach z podróżami bywa, jest sporo czasu na dyskusje między graczami i przemyślenia – fajnie by było to wykorzystać. Mam nadzieję, że kajas będzie poprzez swoje opisy podtrzymywał atmosferę niepewności. Właśnie...opisy... przydało by się więcej. Jak dla mnie akcja nie musi galopować, żebym miał przyjemność z grania, chciałbym jednak widzieć ten świat...poczuć słony wiatr na twarzy, usłyszeć krzyk mewy czy zachwycić się wykonaniem galionu na dziobie. Do tego załoga... liczebność...jak się zachowują w stosunku do kapitana...bosmana i nas. Jak wyglądają – gnom jest strasznie ciekawski, napewno nie izolował by się od reszty tylko w przerwach między pracą i chorowaniem zwiedził by ten statek od topu masztu po zęze... no może nie aż tak – nie wytrzymał by smrodu przy tym kołysaniu. Mało też wyobrażam sobie nawigatora. Rozumię, że nie jest zbyt wylewny ze względu na przejścia, ale fajnie by było przeczytać jakieś dłuższe wpisy. Myślę, że to ciekawa postać i duuuużo wniesie do naszej przygody. Postacie elfa i żeglarza wyraziste i ciekawe. Niektóre wasze stwierdzenia rozbawiły mnie do łez – mam nadzieję, że im dalej tym ciekawiej. No i fajnie, że jest na tej krypie chodź jeden nieczłowiek hehehe... Mimo, że elf to jakoś go polubiłem jako gracz, a jako gnom...życie pokaże
Tyle odemnie – pozdrawiam!
 
Dunadan jest offline